Suntem extrem de încântați de fotografiile de la botezul băiețelului nostru! Ai reușit să surprinzi perfect emoțiile și cele mai frumoase momente ale acestei zile speciale. Pe lângă profesionalism, am apreciat foarte mult răbdarea și dedicarea de care ai dat dovadă în a doua noastră colaborare. Recomandăm cu toată încrederea și cu siguranță vom apela din nou la serviciile tale pentru evenimentele importante din familia noastră! Mulțumim!🤍🤍
Andra
Fotografiile au ieșit superbe, pline de lumină și emoție, exact așa cum ne-am dorit. Se vede clar pasiunea pentru ceea ce face și grija pentru fiecare cadru. Comunicarea a fost foarte bună. Recomand!❤️❤️
Bogdan
Toate pozele sunt foarte frumoase si minunate
Alexandra
The best photographer ! You are amzing
Ionuț-Emanuel
Un fotograf foarte dedicat și priceput! Suntem mai mult decât mulțumiți de poze – sunt absolut superbe, realizate cu multă atenție la detalii și emoție. Rezultatul a fost peste măsura așteptărilor noastre! A reușit să surprindă perfect fiecare moment important și să creeze amintiri de neprețuit. Recomandăm cu toată încrederea!
Ojica Gabriela
Minunate pozele , nu am cuvinte m-au făcut să retrăiesc acele momente! 🥺🥺🥺❤️recomand și îndemn pe toată lumea să-și surprindă aceste trăiri ! Fotografiile rămân pentru totdeauna!
Andrei cosmin
Excelente experiencia. El fotógrafo fue muy profesional, puntual y atento a cada detalle. Supo captar momentos naturales y transmitir emociones en cada imagen. La calidad de las fotos es increíble, con muy buena iluminación y edición. Además, hizo que todo el proceso fuera cómodo y agradable. Sin duda lo recomiendo y volvería a trabajar con él.
Paula ausprung
Un fotograf de nota10!il recomandam cu mare încredere! A fost totul superb si niște poze minunate
Cristina &Sebastian
Fotografiile sunt minunate!🤗 Momente de neuitat! Ai imortalizat toate momentele frumoase!♥️ Îți mulțumim din suflet pentru tot!🙏♥️🙏
Dominic-Gabriel
Suntem extrem de încântați de fotografiile de la botezul băiețelului nostru! Ai reușit să surprinzi perfect emoțiile și cele mai frumoase momente ale acestei zile speciale. Pe lângă profesionalism, am apreciat foarte mult răbdarea și dedicarea de care ai dat dovadă în a doua noastră colaborare. Recomandăm cu toată încrederea și cu siguranță vom apela din nou la serviciile tale pentru evenimentele importante din familia noastră! Mulțumim!🤍🤍
Andra
Fotografiile au ieșit superbe, pline de lumină și emoție, exact așa cum ne-am dorit. Se vede clar pasiunea pentru ceea ce face și grija pentru fiecare cadru. Comunicarea a fost foarte bună. Recomand!❤️❤️
Bogdan
Toate pozele sunt foarte frumoase si minunate
Alexandra
The best photographer ! You are amzing
Ionuț-Emanuel
Un fotograf foarte dedicat și priceput! Suntem mai mult decât mulțumiți de poze – sunt absolut superbe, realizate cu multă atenție la detalii și emoție. Rezultatul a fost peste măsura așteptărilor noastre! A reușit să surprindă perfect fiecare moment important și să creeze amintiri de neprețuit. Recomandăm cu toată încrederea!
Ojica Gabriela
Minunate pozele , nu am cuvinte m-au făcut să retrăiesc acele momente! 🥺🥺🥺❤️recomand și îndemn pe toată lumea să-și surprindă aceste trăiri ! Fotografiile rămân pentru totdeauna!
Andrei cosmin
Excelente experiencia. El fotógrafo fue muy profesional, puntual y atento a cada detalle. Supo captar momentos naturales y transmitir emociones en cada imagen. La calidad de las fotos es increíble, con muy buena iluminación y edición. Además, hizo que todo el proceso fuera cómodo y agradable. Sin duda lo recomiendo y volvería a trabajar con él.
Paula ausprung
Un fotograf de nota10!il recomandam cu mare încredere! A fost totul superb si niște poze minunate
Cristina &Sebastian
Fotografiile sunt minunate!🤗
Momente de neuitat! Ai imortalizat toate momentele frumoase!♥️
Îți mulțumim din suflet pentru tot!🙏♥️🙏